Katarzyna Gałecka

Kwiaty i natura zawsze mi towarzyszyły. Idąc za tym co dyktowała mi intuicja ukończyłam kierunek ogrodnictwo na SGGW. Pragmatyzm i przyziemność przeważyła i wybrałam dalszą naukę w szkołach farmaceutycznych. Kończąc jednak ten okres w swoim życiu postanowiłam powrócić do marzeń i do tego co najbliższe memu sercu – kwiatów.
 
Ukończyłam wiele kursów florystycznych, zdobycie doświadczeń pracując w kwiaciarniach i pracowniach florystycznych – wyciągnęłam do co najlepsze i postanowiłam stworzyć swoją markę KWIATKI KAŚKI
 
Przygoda z kwiatami zaczęła się od kiedy zrobiłam swój pierwszy bukiet ślubny. Pierwszą Parą która zdecydowała się na dekoracje na wesele byli moi znajomi i to oni zaufali mojej wiedzy. Dzięki temu poczułam, że jest to praca w której się odnajduje. Szybko okazało się, że sam zmysł artysty musi być połączony ze świetną organizacją. Ktoś musiał studzić moje pomysły i sprowadzać mnie na ziemię sugerując rozwiązania techniczne. Firmę zaczęliśmy tworzyć więc razem – jako Kasia i Tomek.
 
To Tomek pewnego pięknego popołudnia nadał nazwę temu przedsięwzięciu i tak działamy pod nazwą KWIATKI KAŚKI. Dzięki naszemu wzajemnemu uzupełnianiu się, żadne dekoracje Kościoła w 15 minut nie są nam straszne. Początkowo pracownia florystyczna prowadzona w domu szybko musiała znaleźć nowe miejsce i tak przenieśliśmy się na ul. Grochowską 280 w Warszawie. Małe zaciszne podwórko w sercu Grochowa zaczęło zmieniać się w coś więcej niż zwykłą Warszawską kwiaciarnie. Wasze zamówienia stały się tak częste, że świeże kwiaty na stałe zamieszkały w naszej ofercie Od tej pory kwiaciarnia na Pradze południe jest często kojarzona właśnie z nami. Uwierzcie nam florystyka to duża część naszego życia

 

Weddings are a record event in any love story. Documenting authentic moments of couples and their family's reunion fascinates and excites me over and over again.
Kasia

Profesjonalne studio Florystyczne

Kwiatki Kaśki

Przepraszamy, Strona w przebudowie