Bukiety okolicznościowe

Bukiet kwiatów to wspaniałe podziękowanie i okazanie wdzięczności. Kwiaty wręczane są z różnych okazji, kwiaty na urodziny, kwiaty na imieniny czy kwiaty na rocznicę to zawsze odpowiedni prezent. Jak każda Pani wie jednak najprzyjemniejsze są bukiety bez okazji.

Koszt 50 – 500zł

Flowerbox

Mniej typowa forma wręczania kwiatów to kwiaty w pudełku. Praktyczne rozwiązanie, bo kwiaty mają bezpośredni kontakt z wodą. Nie musisz się martwić o wazon do kwiatów. Flowerbox może składać się wyłącznie z samych róż lub z kwiatów mieszanych. Pudełko kwiatowe możesz zamówić w różnych rozmiarach i kolorach.

Koszt 100- 400zł

Lasy w słoiku

Kolejna nietypowa forma wręczania kwiatów to lasy w słoiku czyli kwiaty na długie lata . Rośliny umieszczone w szklanym naczyniu wytwarzają swój własny eko system przy niewielkim wkładzie pracy co sprawia, że las umieszczony w słoju cieszy oko przez naprawdę długi czas. Las możesz zamówić w różnych rozmiarach i kształtach, każdy z nich posiada korkową pokrywkę.

Koszt 100- 400 zł

Kosze kwiatowe

Duże i kolorowe – kosze kwiatowe to wspaniały pomysł na uczczenie ważnej rocznicy lub złożenie gratulacji. Kosz kwiatów ze 100 róż to prezent, o którym marzy niejedna kobieta. Klasyczne kosze są tworzone z róż.

-Kosz róż 50 szt- 400 zł

-Kosz róż 100 szt – 750 zł

 

Florystyka pogrzebowa ( funeralna )

„Najpiękniejsze kwiaty człowiek dostaje na swoim pogrzebie” Kwiaty na pogrzeb to ważny element pożegnania. Pozwól pomóc nam wyrazić swoje emocje.

 

1.Bukiet pogrzebowy – może zostać wykonany od ręki na miejscu w kwiaciarni – jego forma pozwala na położenie go na płasko na pomniku.

Koszt 70 zł – 200 zł

2. Wiązanka pogrzebowa – najczęściej w kształcie łezki wykonana z żywego podkładu długość 60- 80cm

Koszt 100 – 300 zł

3. Wieniec pogrzebowy mały – wys 1,2- 1,3 kształt łezki, okrągły lub serce

Koszt 300 – 450 zł

4. Wieniec pogrzebowy duży – wys 1,3 – 1,5 kształt łezki, okrągły lub serce

Koszt 450 – 800 zł

5. Serca na pogrzeb – wykonywane na zamówienie np serce na podkładzie dużym 100 cm puste w środku

Koszt ok 1000 zł 

6. Nietypowe kształty wieńców – wycena indywidualna.

Zamów kwiaty już dziś również w dostawie !

Pamiętaj, że możesz u nas zamówić kwiaty z dostawą pod wskazany adres, ceremonię, czy po prostu do domu.

Odwiedź Nas! Jesteśmy na ul.Grochowskiej 280 w Warszawie