Profesjonalne studio florystyczne

Dostawa kwiatowa:

Zaskoczyła Was rocznica ślubu? Nie możecie odwiedzić babci w pandemii, a chcielibyście jej sprawić niespodziankę? Nic prostszego możecie zamówić u nas kwiaty z dostawą w Warszawie.

Jak zamawiać:

Jeśli chcecie zamawiać online wejdźcie na nasz sklep internetowy: https://kwiatkikaski.bukietto.pl/

Możecie też zadzwonić do kwiaciarni KWIATKI KAŚKI na nr 573 741 415 albo bezpośrednio do Kasi 795 705 302 lub piszcie na facebooku. Zależnie od sezonu zaproponujemy rozwiązanie dla Was. Potrzebujemy podpowiedzi: dla kogo mają być kwiaty (kobieta/mężczyzna) czy adresat ma ulubione kwiaty/kolor oraz jaką kwotą dysponujecie.

Dokonujecie przelewu na podany nr konta – potwierdzenie płatności jest gwarancją wykonania usługi.

Potrzebne informacje do realizacji zamówienia: imię i nazwisko adresata, adres, nr telefonu, godziny dostawy (warto wiedzieć czy adresat będzie w tych godzinach w domu) wskazówki (która klatka, piętro). Nie zapomnijcie o treści bileciku – dostaniecie go od nas w gratisie 🙂

Oprócz kwiatów możecie domówić też czekoladki.

Dostawy realizujemy w godzinach 9 – 20 (jest możliwość realizacji zleceń w specjalnych godzinach po omówieniu szczegółów).

Skorzystajcie też z www.pocztakwiatowa.pl – wysyłka bukietów kwiatowych na cały świat

Bukiety okolicznościowe

Bukiet kwiatów to wspaniałe podziękowanie i okazanie wdzięczności. Kwiaty wręczane są z różnych okazji, kwiaty na urodziny, kwiaty na imieniny czy kwiaty na rocznicę to zawsze odpowiedni prezent. Najprzyjemniejsze są bukiety bez okazji.

Flowerboxy

Mniej typowa forma wręczania kwiatów to kwiaty w pudełku. Praktyczne rozwiązanie, bo kwiaty mają bezpośredni kontakt z wodą. Nie musisz się martwić o wazon do kwiatów. Flowerbox może składać się wyłącznie z samych róż lub z kwiatów mieszanych. Pudełko kwiatowe możesz zamówić w różnych rozmiarach i kolorach.

Kosze kwiatowe

Duże i kolorowe – kosze kwiatowe to wspaniały pomysł na uczczenie ważnej rocznicy lub złożenie gratulacji. Kosz kwiatów ze 100 róż to prezent, o którym marzy niejedna kobieta.
Klasyczne kosze są tworzone z róż – kosz róż 50 szt. to koszt 550 zł (plus ewentualna dostawa)

Florystyka funeralna

Najpiękniejsze kwiaty człowiek dostaje na swoim pogrzebie”

Kwiaty na pogrzeb to ważny element pożegnania. Pozwól pomóc nam wyrazić swoje emocje. 

Bukiet pogrzebowy – może zostać wykonany od ręki na miejscu w kwiaciarni – jego forma pozwala na położenie go na płasko na pomniku. Koszt 80 zł – 300 zł

Wiązanka pogrzebowa – najczęściej w kształcie łezki wykonana z żywego podkładu długość 60- 80cm koszt 150 – 350 zł

Wieniec pogrzebowy mały – wys 1,2- 1,3 m kształt łezki, okrągły lub serce – 400 – 600 zł

Wieniec pogrzebowy duży – wys 1,3 –  1,5 m kształt łezki, okrągły lub serce – 550 – 800 zł

Serca na pogrzeb – małe i  duże zwykle wykonywane na zamówienie : serce na podkładzie dużym 80 cm puste w środku 1000 zł

Nietypowe kształty wieńców – wycena indywidualna.

Skontaktuj się z nami